Definition List

NINJA BETTING

Τρίτη 21 Οκτωβρίου 2014

*σημειωση

* μια σημειωση που ηθελα να κανω τωρα που ξανα βλεπω λιγο το παιχνιδι εστω και αργα αλλα να το υπολογιζετε για το live στην αναγκη, το παιχνιδι ΠΟΡΤΟ -ΜΠΙΛΜΠΑΟ παιζει τουλαχιστον για μενα πολυ το 0-0 σκορ. Ελπιζω να δικαιωθω.

21-10-14 ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ

Καλησπερα για τα σημερινα παιχνιδια ειμαι πολυ επιφυλακτικος και θα παω σε μια χαλαρη δυαδα με το παιχνιδι ΠΟΡΤΟ - ΜΠΙΛΜΠΑΟ στο Χ2 διπλη ευκαιρια με πολυ χαμηλο σκορ απο 0 ως 1 και 2 ως 3 γκολ και το ΣΑΛΚΕ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. 2 ως 3 γκολ.παμε χαλαρα μεχρι να ερθουν οι μεγαλες εμπνευσεις μας.καλη επιτυχια να εχουμε και ελπιζω να παμε καλα.

Διεκδίκησε 50€ κάνοντας απλώς εγγραφή μέσω του ninjabetting.gr

To ninjabetting.gr συνεχίζει να εκπλήσσει ευχάριστα τους επισκέπτες του, με τις προσφορές του και τουςεπιβραβεύει με έξτρα δώρα!
Το ninjabetting.gr μοιράζει 50€ σε 1 τυχερο που θα προκύψει με κλήρωση, μεταξύ αυτών που απλώς θα εγγράφονται σε κάποια από τις εταιρίες, που βρίσκονται στα δεξια του site. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να πραγματοποιήσετε την εγγραφή σας με κλικ στα διαφημιστικά Banner του site μας (από 1η του μηνος έως 31 του μηνος) και κατόπιν να επικοινωνήσετε μαζί μας με mail στο ninjabetting@gmail.gr.
.
Πότε θα γίνει η κλήρωση;
Η κλήρωση των Paysafe θα διεξάγεται κάθε πρώτη ημέρα του επόμενου μήνα και θα ενημερώνονται μέσω e-mail εντός 2 ημερών οι νικητές. Δεν υπάρχει κανένας περιορισμός, οπότε όσο πιο πολλές εγγραφές κάνετε στις προτεινόμενες από το site εταιρίες, τόσο περισσότερες θα είναι και οι συμμετοχές σας άρα και οι πιθανότητες να είστε ανάμεσα στους τυχερούς.

(6.50 – 4.20 – 1.55)
Διεξάγετε στην Arena Khimki χωρητικότητας 18,636 θέσεων. (19:00)
ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ : Σε δυο μεταξύ τους αναμετρήσεις η Μαν. Σίτι μετράει ισάριθμες νίκες  . 3 – 7 τα τέρματα .
ΦΟΡΜΑ : Στους 5 τελευταίους αγώνες  η ΤΣΣΚΑ μετράει 3 νίκες και  2 ήττες σημειώνοντας 12 τέρματα και δέχτηκε 9. Η Σίτι στους 6 τελευταίους αγώνες μετράει 4 νίκες και 2 ισοπαλίες σημειώνοντας 19 τέρματα ενώ έχει  δεχθεί  5.
ΠΙΘΑΝΕΣ ΕΝΤΕΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΕΣ
roma olan
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟΝ ΘΕΣΜΟ
ΤΣΣΚΑ : Παρατάχθηκε με σύστημα 5-4-1 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους που έδωσε κόντρα στην Μπάγερν Μονάχου και δέχθηκε την ήττα με σκορ 0-1 . Αρκέστηκε σε παθητικό ρόλο στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα και έτσι δέχτηκε την ήττα από την ανώτερη αντίπαλο της.
Μαν. Σίτι : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους  που έδωσε κόντρα στην Ρόμα  και πήρε  την ισοπαλία  με σκορ 1-1 . Καλύτερη στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα προηγήθηκε μόλις στο 4ο λεπτό με πέναλτι του Αγκουέρο δεν κατάφερε να κερδίσει αφού ισοφαρίστηκε στο 23΄με γκολ του γερόλυκου Φραντσέσκο Τόττι.
ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ :  Πιστεύουμε ότι μια σοβαρή Σίτι μπορεί να φύγει με την νίκη από την Ρωσία . Επιλογή μας το διπλο (2) με τιμή γύρο στο €1.55 .
_________________________________________________________________________________
vathmologia roma
 ΡΟΜΑ – ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
(3.75 – 3.75 – 2.05)
Διεξάγετε στο Olimpico  χωρητικότητας 70,634 θέσεων. (21:45)
ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ : Σε δυο μεταξύ τους αναμετρήσεις η μετράνε από μια νίκη. 3 – 4 τα τέρματα.
ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες η Ρόμα μετράει 4 νίκες 1 ισοπαλία και 1 ήττα σημειώνοντας 12 τέρματα και δέχτηκε 4. Η Μπάγερν Μονάχου μετράει 5 νίκες και 1 ισοπαλία σημειώνοντας 16 τέρματα ενώ δεν έχει δεχτεί κανένα.
roma olan
Ρόμα : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους  που έδωσε κόντρα στην Σίτι  και πήρε παλικαρίσια ισοπαλία με σκορ 1-1 . Παρόλο που βρέθηκε να χάνει μόλις στο 4ο λεπτό κατάφερε να ισοφαρίσει με τον Τόττι στο 23΄και να φύγει από το Μάντσεστερ με τον πολύτιμο βαθμό.
Μπάγερν : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-2-3-1 στον δευτερό αγώνα για τους ομίλους  που έδωσε κόντρα στην ΤΣΣΚΑ και πήρε την νίκη με σκορ 0-1  . Ανώτερη στο μεγαλύτερο στο διάστημα του αγώνα κατάφερε να φύγει από την Ρωσσία χάρη σε τέρμα (πέναλτι) του Μιούλερ στο 22ο λεπτό.

thebetschool

6ος Όμιλος : Φαβορί η Μπάρτσα, με απουσίες η Παρί !

6666666666

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΑΓΙΑΞ
(1.10 – 10.00 – 26.00)
Διεξάγετε στο Camp Nou χωρητικότητας 99,354 θέσεων. (21:45)
ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ Σε δυο μεταξύ τους αναμετρήσεις μετράνε από μια νίκη.  5–2 τα τέρματα.
ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες  η Μπαρτσελόνα μετράει 4 νίκες 1 ισοπαλία και 1 ήττα σημειώνοντας 18 τέρματα και δέχτηκε  3. Ο  Άγιαξ μετράει 3 νίκες και 3 ισοπαλίες σημειώνοντας 16 τέρματα ενώ έχει  δεχθεί  3.
barca
Μπαρτσελόνα : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους που έδωσε κόντρα στην Παρί και δέχθηκε την ήττα με σκορ 3-2 . Σε ένα αγώνα με την μπάλα να ανεβοκατεβαίνει συνεχώς και τη μία φάση να διαδέχεται την άλλη δέχτηκε την ήττα με 3-2.
Άγιαξ : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους  που έδωσε κόντρα στον Αποέλ και πήρε  την ισοπαλία  με σκορ 1-1 . Ελαφρά καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα προηγήθηκε μόλις στο 28ο λεπτό  δεν κατάφερε να κερδίσει αφού ισοφαρίστηκε στο 32΄.
ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ :  Πιστεύουμε ότι μια σοβαρή  Μπατρσελόνα μπορεί να μια εύκολη νίκη προσφέροντας και θέαμα στους οπαδούς της . Επιλογή μας το Over 3.5 goals με τιμή γύρο στα €2.00 .
vathmolo bartsa
 ΑΠΟΕΛ – ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
(7.00 – 4.00 – 1.50)
Διεξάγετε στο Στάδιο Γ.Σ.Π χωρητικότητας 22,859 θέσεων. (21:45)
ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ : Πρώτος αγώνας μεταξύ τον δύο ομάδων.
ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες ο Αποέλ μετράει 3 νίκες 2 ισοπαλίες και 1 ήττα σημειώνοντας 8 τέρματα και δέχτηκε 4.Η Παρί Σεν Ζερμέν μετράει 3 νίκες και 3 ισοπαλίες σημειώνοντας 11 τέρματα ενώ  δέχτηκε  6.
pari
Αποέλ : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-4-2 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους  που έδωσε κόντρα στον Άγιαξ  και πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας με σκορ 1-1 . Παρόλο που βρέθηκε να χάνει στο 28ο λεπτό κατάφερε να ισοφαρίσει 4 λεπτά αργότερα με πέναλτι του Μαντούκα στο 32΄.
Παρί Σεν Ζερμέν : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους  που έδωσε κόντρα στην Μπαρτσελόνα και πήρε την νίκη με σκορ 3-2  . Σε ένα αγώνα με την μπάλα να ανεβοκατεβαίνει συνεχώς και τη μία φάση να διαδέχεται την άλλη πήρε την νίκη με 3-2.

7ος Όμιλος : Χωρίς Κόστα, Ραμίρες και Σίρλε η Τσέλσι, προβάδισμα λογο έδρας η Σάλκε

group g tselci

ΣΑΛΚΕ – ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
(1.90 – 3.75 – 4.30)
Διεξάγετε στην Veltins-Arena  χωρητικότητας  61,973 θέσεων. (21:45)
ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ Πρώτος αγώνας μεταξύ τον δύο ομάδων.
ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες  η Σάλκε μετράει 3 νίκες 2 ισοπαλίες και 1 ήττα σημειώνοντας 11 τέρματα και δέχτηκε 6. Η Σπόρτινγκ στους 5 τελευταίους αγώνες μετράει 2 νίκες 2 ισοπαλίες και 1 ήττα σημειώνοντας 10 τέρματα ενώ έχει  δεχθεί  3.
SALK
Σάλκε : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-2-3-1 στην εντός έδρας ΙΣΟΠΑΛΙΑ με τη πολύ καλή Μάριμπορ. Έχανε στο ημίχρονο 0-1 και προσπάθησε να γυρίσει το μάτς στην επαναληψη. Το μόνο που κατάφερε ήταν να ισοφαρίσει στο 55′ με το Χούντελαρ.
Σπόρτινγκ : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 εντός έδρας με τη Τσέλσι. Έκανε καλό παιχνίδι αλλα υπέκψε στην ανωτερώτητα της Τσέλσι καθώς δέχθηκε το γκόλ απο το 33′ και δε κατάφερε να αντιδράσει.
VATHMOLOGIA TSELSI
 ΤΣEΛΣΙ -  ΜΑΡΙΜΠΟΡ
(1.15 – 8.00 – 21.00)
Διεξάγετε στο Stamford Bridge  χωρητικότητας 41,798 θεσεών. (21:45)
ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες η Τσέλσι μετράει 5 νίκες και 1 ισοπαλία σημειώνοντας 11 τέρματα και δέχτηκε 3.Η Μάριμπορ μετράει 2 νίκες 3 ισοπαλίες και 1 ήττα σημειώνοντας 8 τέρματα ενώ  δέχτηκε 6.
TSELSII
Τσέλσι : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-2-3-1 στην εκτός έδρας επιτυχία 0-1 επι της Σπόρτινγκ. Το γκόλ ο μέσος Μάτιτς στο 34′.
Μάριμπορ : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-4-2 στην εκτός έδρας ΙΣΟΠΑΛΙΑ 1-1 με τη Σάλκε. Ευτύχησε να προηγηθεί απο το πρώτο ημίχρονο με τον Μποχάρ στο 43′ . Στην επανάληψη δέχθηκε σχετικά νωρίς την ισοφάριση στο 55′ αλλά κράτησε πανάξια την ισοπαλία και μπορούσε να πάρει και τη νίκη.

8ος Όμιλος : Αμφίρροπες αναμετρήσεις σε Dragão και Borisov Arena!

SHAKTAR

ΠΟΡΤΟ – ΑΘΤΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
(1.70 – 3.80 – 5.75)
Διεξάγετε στην Dragão  χωρητικότητας 50,431 θέσεων. (21:45)
ΦΟΡΜΑ : Στους 5 τελευταίους αγώνες  η Πόρτο μετράει 2 νίκες και 3 ισοπαλίες σημειώνοντας 11 τέρματα και δέχτηκε 4. Η  Μπιλμπάο  στους 6 τελευταίους αγώνες μετράει 2 ισοπαλίες και 4 ήττες σημειώνοντας 3 τέρματα ενώ έχει  δεχθεί 11.
bate
Πόρτο : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 εκτός έδρας με τη Σαχτάρ και εξήλθε ισόπαλη 2-2 όντας πολύ καλύτερη με κατοχή 65-35.
Μπιλμπάο : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-2-3-1  εκτός έδρας με τη Μπάτε Μπορίσοφ και έχασε 2-1 καθως δε καταφερε να μετατρέψει τη κατοχή μπάλας σε ευκαιρίες.
porto olan
 ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ – ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ
(4.30 – 3.40 – 2.00)
Διεξάγετε στην Borisov Arena χωρητικότητας  13,126 θέσεων. (21:45)
ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες η ΜΠΑΤΕ μετράει 3 νίκες 2 ισοπαλίες και 1 ήττα σημειώνοντας 10 τέρματα και δέχτηκε 11.Η Σαχτάρ στους 4 τελευταίους αγώνες μετράει 1 νίκη 1 ισοπαλία και 2 ήττες σημειώνοντας 8 τέρματα ενώ  δέχτηκε 6.
bate
ΜΠΑΤΕ : Παρατάχθηκε με σύστημα http://www.youtube.com/watch?v=1qJbOhpK1tA&index=4&list=RDreppS0JZn_Q στην εντός έδρας νίκη 2-1 επι της Αθλέτικ Μπιλμπάο. Τα γκόλ ο επιθετικός Καρνίτσκι και ο πολύ καλός κεντρικός αμυντικός Πολυάνοβ.
Σαχτάρ : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-2-3-1 στην εντός έδρας ισοπαλία 2-2 με τη πολύ καλύτερη της Πόρτο. Τα γκόλ οι επιθετικοι Αντριάνο και Τεξέιρα που με μόνο 6 σούτ κατάφεραν να σκοράρουν τα 2. Προηγηθηκε με 2-0 αλλα η δικαιωση ηρθε στα τελευταία 6 λεπτά όπου δέχθηκε 2 γκόλ.

Copyrights Sporty Stream Partners Football Clash - Offical Owner of templateBorneo Templates | Powered by Blogger.com.