6ος Όμιλος : Φαβορί η Μπάρτσα, με απουσίες η Παρί !

6666666666

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΑΓΙΑΞ
(1.10 – 10.00 – 26.00)
Διεξάγετε στο Camp Nou χωρητικότητας 99,354 θέσεων. (21:45)
ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ Σε δυο μεταξύ τους αναμετρήσεις μετράνε από μια νίκη.  5–2 τα τέρματα.
ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες  η Μπαρτσελόνα μετράει 4 νίκες 1 ισοπαλία και 1 ήττα σημειώνοντας 18 τέρματα και δέχτηκε  3. Ο  Άγιαξ μετράει 3 νίκες και 3 ισοπαλίες σημειώνοντας 16 τέρματα ενώ έχει  δεχθεί  3.
ΠΙΘΑΝΕΣ ΕΝΤΕΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΕΣ
barca
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟΝ ΘΕΣΜΟ
Μπαρτσελόνα : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους που έδωσε κόντρα στην Παρί και δέχθηκε την ήττα με σκορ 3-2 . Σε ένα αγώνα με την μπάλα να ανεβοκατεβαίνει συνεχώς και τη μία φάση να διαδέχεται την άλλη δέχτηκε την ήττα με 3-2.
Άγιαξ : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους  που έδωσε κόντρα στον Αποέλ και πήρε  την ισοπαλία  με σκορ 1-1 . Ελαφρά καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα προηγήθηκε μόλις στο 28ο λεπτό  δεν κατάφερε να κερδίσει αφού ισοφαρίστηκε στο 32΄.
ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ :  Πιστεύουμε ότι μια σοβαρή  Μπατρσελόνα μπορεί να μια εύκολη νίκη προσφέροντας και θέαμα στους οπαδούς της . Επιλογή μας το Over 3.5 goals με τιμή γύρο στα €2.00 .
_________________________________________________________________________________
vathmolo bartsa
 ΑΠΟΕΛ – ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
(7.00 – 4.00 – 1.50)
Διεξάγετε στο Στάδιο Γ.Σ.Π χωρητικότητας 22,859 θέσεων. (21:45)
ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ : Πρώτος αγώνας μεταξύ τον δύο ομάδων.
ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες ο Αποέλ μετράει 3 νίκες 2 ισοπαλίες και 1 ήττα σημειώνοντας 8 τέρματα και δέχτηκε 4.Η Παρί Σεν Ζερμέν μετράει 3 νίκες και 3 ισοπαλίες σημειώνοντας 11 τέρματα ενώ  δέχτηκε  6.
pari
Αποέλ : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-4-2 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους  που έδωσε κόντρα στον Άγιαξ  και πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας με σκορ 1-1 . Παρόλο που βρέθηκε να χάνει στο 28ο λεπτό κατάφερε να ισοφαρίσει 4 λεπτά αργότερα με πέναλτι του Μαντούκα στο 32΄.
Παρί Σεν Ζερμέν : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους  που έδωσε κόντρα στην Μπαρτσελόνα και πήρε την νίκη με σκορ 3-2  . Σε ένα αγώνα με την μπάλα να ανεβοκατεβαίνει συνεχώς και τη μία φάση να διαδέχεται την άλλη πήρε την νίκη με 3-2.