Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks

Definition List

NINJA BETTING

Τρίτη 21 Οκτωβρίου 2014

7ος Όμιλος : Χωρίς Κόστα, Ραμίρες και Σίρλε η Τσέλσι, προβάδισμα λογο έδρας η Σάλκε

group g tselci

ΣΑΛΚΕ – ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
(1.90 – 3.75 – 4.30)
Διεξάγετε στην Veltins-Arena  χωρητικότητας  61,973 θέσεων. (21:45)
ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ Πρώτος αγώνας μεταξύ τον δύο ομάδων.
ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες  η Σάλκε μετράει 3 νίκες 2 ισοπαλίες και 1 ήττα σημειώνοντας 11 τέρματα και δέχτηκε 6. Η Σπόρτινγκ στους 5 τελευταίους αγώνες μετράει 2 νίκες 2 ισοπαλίες και 1 ήττα σημειώνοντας 10 τέρματα ενώ έχει  δεχθεί  3.
ΠΙΘΑΝΕΣ ΕΝΤΕΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΕΣ
SALK
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟΝ ΘΕΣΜΟ
Σάλκε : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-2-3-1 στην εντός έδρας ΙΣΟΠΑΛΙΑ με τη πολύ καλή Μάριμπορ. Έχανε στο ημίχρονο 0-1 και προσπάθησε να γυρίσει το μάτς στην επαναληψη. Το μόνο που κατάφερε ήταν να ισοφαρίσει στο 55′ με το Χούντελαρ.
Σπόρτινγκ : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 εντός έδρας με τη Τσέλσι. Έκανε καλό παιχνίδι αλλα υπέκψε στην ανωτερώτητα της Τσέλσι καθώς δέχθηκε το γκόλ απο το 33′ και δε κατάφερε να αντιδράσει.
_________________________________________________________________________________
VATHMOLOGIA TSELSI
 ΤΣEΛΣΙ -  ΜΑΡΙΜΠΟΡ
(1.15 – 8.00 – 21.00)
Διεξάγετε στο Stamford Bridge  χωρητικότητας 41,798 θεσεών. (21:45)
ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ : Πρώτος αγώνας μεταξύ τον δύο ομάδων.
ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες η Τσέλσι μετράει 5 νίκες και 1 ισοπαλία σημειώνοντας 11 τέρματα και δέχτηκε 3.Η Μάριμπορ μετράει 2 νίκες 3 ισοπαλίες και 1 ήττα σημειώνοντας 8 τέρματα ενώ  δέχτηκε 6.
TSELSII
Τσέλσι : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-2-3-1 στην εκτός έδρας επιτυχία 0-1 επι της Σπόρτινγκ. Το γκόλ ο μέσος Μάτιτς στο 34′.
Μάριμπορ : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-4-2 στην εκτός έδρας ΙΣΟΠΑΛΙΑ 1-1 με τη Σάλκε. Ευτύχησε να προηγηθεί απο το πρώτο ημίχρονο με τον Μποχάρ στο 43′ . Στην επανάληψη δέχθηκε σχετικά νωρίς την ισοφάριση στο 55′ αλλά κράτησε πανάξια την ισοπαλία και μπορούσε να πάρει και τη νίκη.